Nawracająca infekcja pochwy i brak poprawy po antybiotykach

od pół roku walczę z klebsiella pneumoniae w pochwie, zastosowałam już kilka różnych antybiotyków z antybiog, doustych wraz z dopochwowymi, w tej chwili koncze kolejny ale nie widze poprawy wręcz wydaje mi się że objawy się nasilily. widzę że lekarz też jest tutaj bezsilny. coraz gorzej znoszę antybiotyki, jestem załamana. co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania nie można określić odpowiednich zaleceń. Proponuję udać się do lekarza. Konieczne jest badanie lekarskie.