Swędzenie pochwy i krostki na penisie partnera

dzien dobry mam swedzenie pochwy od dwoch dni zaczełam sie smarowac crotimazolem i mi przrchodzi ale mojemu mezowi zrobiły sie krostki na penisie i go swedza czy go zaraziłam?? i co mam robic ma wizyte u swojego lekarza za 5 dni nie moge isc wczesniej bo go nie ma??? i czy zagraza to naszemu dziecku??????

Witam! najprawdopodobniej oboje mają Państwo infekcje okolic intymnych. Mąż również powinien smarować zmiany clotrimazolem, przynajmniej do czasu wizyty u lekarza. Infekcja nie zagraża dziecku, przenosi się bowiem jedynie przez kontakt z miejscami intymnymi. Proszę jednak pamiętać o podstawowych zasadach higieny i myciu rąk przed każdym kontaktem z dzieckiem.