Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kiedy duża wada wzroku jest wskazaniem do cesarskiego cięcia?

Jednym ze wskazań do wykonania cesarskiego cięcia jest duża wada wzroku u kobiety. Jak poważna musi to być wada? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o wskazaniach do CC.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

zdecydowanie proszę się zgłosić do pediatry – dziecku w tym wieku nie można podawać żadnych maści oraz czopków bez konsultacji z lekarzem i bez ustalenia przyczyny świądu. Choć dzieci również mogą cierpieć z powodu takich infekcji intymnych jak dorosłe kobiety, to leczenie powinno być przemyślane tak, by nie zaszkodzić dziewczynce.

Należy również zadbać o właściwą higienę intymną dziecka, bowiem niejednokrotnie infekcje tych okolic mają bezpośredni związek z migracją bakterii – z okolic odbytu czy nieumytych rąk. Więcej pod tym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/jak-dbac-o-okolice-intymne-dzieci-profilaktyka-infekcji-intymnych.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy