Zimne dłonie i stopy a badanie przepływu krwi w dłoniach i nogach

witam ,mma pytanie ,mam 22 i od bardzo dawna mma problem z zimnym dłoniami i stopami ,taki problem mam przez cały rok nawet w wakcaje jak jest goraca co moze byc tego powodem ? Internista powiedział ze to może byc kłopot z krążeniem abo taka moja natura nie wiem co mam zrobic .Zastanawiałam sie nad badaniem przeplywu zyl w dłoniach i nogah ale nie wiem czy mi to cos pomoże .Co moze zrobic z tym problemem

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, trudno powiedzieć czy problem jest z mikrokrążeniem obwodowym czy właśnie taka jest pańska natura i fizjologia. Można wykonać badanie lecz prawdopodobnie nie wykaże ono żadnych nieprawidłowości. Można wykonać także kapilaroskopię. Pozdrawiam.