Zimne i sine dłonie a problemy z wątrobą

Witam. Mam problem z moimi dłońmi. Prawie zawsze są zimne i sine lub czerwonawe. Poczytałem, że to może być wina wątroby, ale zrobiłem sobie wszystkie podstawowe badania czyli morfologie, THS, FT3, FT4, CRP, bilirubinę, enzymy wątrobowe, amylazę, lipazę, Wszystkie wyniki wyszły w normie. Do jakiego lekarza powinienem się zgłosić? Tylko proszę nie pisać rodzinnego, ponieważ kolejki i zazwyczaj mało wie na jakikolwiek temat. Bardzo dziękuję za pomoc.

W takie sytuacji najlepiej byłoby skonsultować się z chirurgiem naczyniowym. Takie dolegliwości mogą być związane z problemami w zakresie mikrokrążenia obwodowego.