Pełność w żołądku, przelewanie i pobolewanie w lewym boku

Witam od pewnego czadu odczuwam pełność w żołądku, przelewanie i pobolewanie w lewym boku. Rok temu robilam gastroskopie wyszła ok, mimo to lekarz dał leki na refluks. Zauwazylam że jak wypije alkohol lub zjem coś tlustego wówczas odczuwam dziwny smak w ustach, jakby ,, zgnitych jajek'' nie mam wtedy również apetytu. Czy to oznacza że muszę być caly czas na diecie ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam. Opisane objawy nie muszą wiązać się z refluksem. Mogą być również wynikiem niewydolności zewnątrzwydzielniczej trzustki i upośledzenia funkcji wątroby. Sugeruję wykonanie usg jamy brzusznej i podstawowych badań krwi (bilirubina, enzymy wątrobowe, amylaza, lipaza).