Nadmierna reakcja naczyniowa

Witam. Mam problem z moją twarzą, uszami, dłoniami i stopami. Często są czerwone. Twarz zazwyczaj mnie piecze, natomiast dłonie i stopy są lodowate. Przeczytałem na tym forum, że może to być nadmierna reakcja naczyniowa, i pewien Pan zalecił zbadać: 1. TSH. 2. morfologię 3. amylazę i lipazę 4. crp Czy to wystarczy, czy powinienem coś jeszcze zbadać? Co do tarczycy to samo THS wystarczy? Czytałem, że może to być też wina wątroby, też że najczęściej bada się poziom bilirubiny i enzymów wątroby.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie i lekarz określi odpowiedni panel badań.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.