Czerwona twarz, dłonie i stopy

Witam. Mam problem z moją skórą. Otóż twarz (najbardziej policzki i nos), dłonie i stopy są czerwone. Dłonie i stopy są prawie zawsze lodowate, twarz natomiast bardzo często jest gorąca, przez co tracę pewność siebie. Rumień na twarzy leczę IPL, jestem już po 1-wszym zabiegu. Zastanawiam się, że coś musi wywoływać tą moją czerwoną twarz, ręce i stopy. Odwiedziłem już wielu dermatologów, bez skutku. Czytałem, że to może być wątroba. O jakie badania poprosić lekarza rodzinnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.