Zimne stopy i dłonie w dzień a uczucie gorąca w stopy wieczorem

Często w dzień mam zimne stopy i dłonie szczególnie w pracy ale jak wracam do domu wszystko wraca do normy a nawet mam szczególnie w stopach uczucie mocnego gorąca i kiedy kładę się spać otulony kołderka po szyje to nogi muszę mieć wystawione na zewnątrz bo czuję gorąco tak mocne że nie mogę usnąć. Często zdarza się je schładzać woda lodowatą a w zimie wychodzić na śnieg

Witam. Takie objawy mogą być wynikiem zaburzenia krążenia obwodowego krwi. Proszę zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje ewentualną diagnostyką.