Zimne dłonie i stopy oraz sinienie palców

Witam serdecznie, Mam 21 lat i bardzo często zimne dłonie i stopy. Niekiedy sinieją przy paznokciach (dotyczy to zarówno rąk i nóg). Zdarza się, że dla odmiany jest mi w nie gorąco, mam uczucie jakby mnie coś parzyło. Czym to może być spowodowane? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza reumatologa, po badaniu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie.