Zimne dłonie i stopy oraz senność i zmęczenie

mam zimne stopy i dłonie ostatno czesto zdarza mi sie zasłabnac a cisnienie mam zazwyczaj 100 na 90,jestem ciagle senna i zmeczona,czy moge byc na cos chora?

Witam Panią,

Proszę wykonać następujące badania: morfologię krwi, stężenie kortyzolu we krwi (najpóźniej o 8 rano) oraz oznaczyć TSH we krwi. Jeśli w badaniach będą jakieś odchylenia proszę zgłosić się do swojego lekarza, który zaproponuje dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz