Złagodzenie silnego bólu przy rwie kulszowej

Dzień dobry , ból przy rwie kulszowej jest nie dozniesienia, nie moge chodzic , wykonywac podstawowych prac.Jak moge zniwelowac bol aby niebyl tak silny i uciazliwy.niestet niemam czasu na wizyty u lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety przy występowaniu tego rodzaju bólu konieczna jest wizyta lekarska. Po pierwsze aby sprawdzić czy na pewno jest rwa kulszowa, a może coś innego, a po drugie aby otrzymać odpowiednie leczenie. Domowymi sposobami nie można zwalczyć tego rodzaju bólu. Proponuję udać się do neurologa.