Złamania ustabilizowane przy pomocy płytek LCP-Synthes

Dzień dobry. Mam 36 lat. W marcu 2015r. złamałam dalszą część kości promieniowej w obu rękach. Złamania zostały ustabilizowane przy pomocy płytek LCP-Synthes. Proszę o informację czy lepiej te stabilizacje wyjąć czy zostawić - mój lekarz prowadzący mnie pozostawił decyzję (jeżeli nie boli to można zostawić), natomiast drugi radzi wyjąć. Ręce na razie nie bolą. Czy rok po operacji to dobry czas na wyjmowanie tego typu "blach"?

Nie znam aktualnego obrazu rtg , i co w związku z tym związane , stanu zrostu- nie mogę więc odpowiedzieć!!! Najlepszej odpowiedzi udzieli lekarz , który operował , gdyż to on jest w stanie najlepiej porównać stan wyjściowy złamań,przebieg i efekt operacji oraz stan obecny!!! Pozostawianie płytek , kiedy zrost jest pełen - jest moim zdaniem bezzasadne! Jest Pani młodą osobą i noszenie płytek przez resztę życia nie jest potrzebne , jesli nie jest uzasadnione medycznie!!! zż