Złamanie główki łokcia

Witam, Doznałam złamaniu główki łokcia prawego. Po długiej rehabilitacji ręką wróciła do prostości ale po 6 miesiącach pojawił się ból poniżej łokcia. Przeswietlenie USG wykazało wapno. Co robić dalej bo lekarz prowadzący zalecił mi noszenie bandażu uciskowego ale po 3 godz. występuje jeszcze większy ból jak zginam i prostuję rękę. Co dalej robić bo przy codziennych pracach straszny ból. Jakich maści użyć by wapno zniknęło w łokciu? Pozdrawiam i proszę o poradę Marta z Bydgoszczy

Radzę w tej sprawie ponownie skonsultować się bezpośrednio z ortopedą, który po bezpośrednim badaniu zaleci odpowiednie postępowanie, może poda odpowiednie leki miejscowo (blokada). Oczywiście trzeba w tej sprawie skonsultować się także z rehabilitantem, bo na pewno będzie konieczna kontynuacja fizjoterapii.