Złamanie III kości śródstopia i wynik RTG

Witam, mam pytanie, 4 tygodnie temu połamałem III kość śródstopia, założono mi gips, grubszy niż powinno się zakładać, lecz pomijając to pytanie jest takie: jeśli chciałbym teraz zmienić go na stabilizator, to dalej muszę brać zastrzyki które mi przepisano? (Clexane 40mg). Robiłem dziś RTG w innym szpitalu, powiedziano mi że w ogóle gips nie musiał być zakładany. Na zdjęciu widać lekką ryskę, a na skosie nic, tak jakby nigdy nie była złamana.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.