Złamanie kości śródstopia a ich zrastanie

złamałem kość śródstopia 8 listopada, gips miałem ściągnięty 31 grudnia, lekarz stwierdził słaby zrost i kazał chodzić o kulach jeszcze do końca stycznia i polecił zabiegi magnetronik oraz laser, wziołem 20 zabiegów , po upływie mięsiąca zrost w dalszym ciągu nie cudowny, chodzę lecz na chorej stopie nie staję całą stopą,bardziej na pięcie , jak długo może trwać całkowity zrost kości ,może są jakieś specyfiki powodujące szybki zrost kości (obecnie biorę ossopan 2x1 dziennie), a co z jazdą sam.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli zrost nadal nie nastąpił konieczne jest badanie lekarskie, proszę koniecznie udać się do ortopedy.