Złamanie kostki przyśrodkowej podudzia

Witam!!! Po zrobieniu RT dostałem opis. Złamanie kostki przyśrodkowej podudzia Więc poszedłem do szpitala tam założono mi gips (środa) tymczasowy wypisali środki przeciwbólowe i zastrzyki na rozżedzenie krwi wypisali do domu i kazali się za tydzień zgłość. Po przyjęciu 6 ciu zastrzyków strasznie piecze mnie całe ciało a chorą nogę mało nie rozerwie szczególnie jak wstaję do łazienki. Zaznaczam że biorę warfin 5mg i INR mam 2,8 czy ten ból może być zpowodowany że mam za żadką krew. Pz. Jurek

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do szpitala gdzie był zakładany gips.