Złamanie kostki w kości strzałkowej

Dzień dobry, 6 tygodni temu złamałem kostkę w kości strzałkowej. Od tego momentu jest zagipsowany. Będąc wczoraj u lekarza dostałem przypis na ortezę, na razie jednak nie mogę jej kupić. Czy po takim okresie mogę nosić jakiś inny usztywniacz niż orteza i pozbyć się już gipsu? Dodam że kość zrasta się prawidłowo, nie boli, nie puchnie a według lekarza nie jest jeszcze wystarczająco uwapniona. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli nie można jej teraz zakupić to proszę spróbować wypożyczyć. Radzę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza lub udać się do niego jeszcze raz i powiedzieć jak wygląda sprawa i niech zaleci inne postępowanie.