Złamanie podstaw paliczków bliższych palców III i IV

pięć dni temu w wyniku upadku doznałam złamania,Rtg.złamanie podstaw paliczków bliższych palców III i IV. Założono szynę gipsową prawie do łokcia.Pod szyną mam też zdrowe palce,nie wiem czemu- nie zapytałam?.Nic nie ustawiano.Jak długo będe unieruchomiona tak i kiedy odzyskam pełną sprawność?

Unieruchomienie musi obejmować złamane palce, wygodnie objąć gipsem rownież palec 5. 1 i 2 mogą byc ruchome. Czas unieruchomienia około 4-6 tygodni