Złamanie podudzia a długość leczenia

Witam 23 sierpnia doszlo u mnie do zlamania trojkostkowego podudzia,ktore zostalo zespolone AO.przez 6 tygodni mialam gips do kolana ktory zostal zamieniony na orteze.Lekarz prowadzacy powiedzial ze najdluzsza sruba zostanie wyjeta po 3 miesiacach bo tyle trwa zrost.Orteza ma sluzyc do podpierania sie.Czy powinnam stawac cala noga czy tylko na palcach i podpierac sie kulami czy chodzenia na kolanach nie opozni zrostu.Ile czasu trwa leczenie takiego zlamania?

Lek. Tomasz Budlewski

długość leczenia zależy od organizmu. Proponuje udać się do lekarza ortopedy i kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.