Złamanie stawu międzykręgosłupowego

Witam.Mam powazny problem było złamanie stawu miedzy kregowego c5 c6 l5 s1.Do dnia dzisiejszego zadnej poprawy lekarz cos kreci.Mam bardzo duze bule coś dziwnego dzieje sie z miednicą i z biodrami nawet juz mi w głowie peka czuje trzaski nawet cieszko oddychac.Ortopeda twierdzi ze jest tylko jedna miednica no w tym to przesadził jest prawa strona i lewa.J nie składa sie z 2kosći nawet o tym nie było tematu.Wiem że zle ze mną trace juz nawet pamieć s1 to kość krzyzowa a co z kregosłupem piersiow

Warto dokładnie omówić co i gdzie jest uszkodzone, jeśli jest uszkodzone.
z Ortoedą czy Lekarzem rodzinnym
Trochpę duzo tych opisanych objawów, ze wszystkich stron, od głowy do miednicy....
Musiał być jakiś straszny uraz????