Złamanie trzonu kości promieniowej z przemieszczeniem ręki

Witam moja córka 9lipca tego roku złamała trzony kości prawej ręki z czego kość promieniową z przemieszczeniem . W znieczuleniu ogólnym kość została ustawiona i unieruchomiona opatrunkiem gipsowym. 21lipca na kontroli okazało się , iż przemieszczona kość przesunęła się jednakże lekarz stwierdził ,że nie jest już nic w stanie zrobić ponieważ pojawił się zrost owej kości (nie będzie jej łamał tylko będzie ona po prostu trochę krzywa)"cytuję"co mogę zrobić córka ma 7 lat bardzo proszę o pomoc

Zlamajia przemieszczone powinno sie operowac od razu. Niewielkie przemieszczenie u malych dzieci moze sie z czasem przebudować czyli nie będzie widoczne

Jeżeli funkcja ręki jest zachowana a deformacja niewielka to nic bym nie robił, bo "poprawianie" narazi córkę na większe cierpienie i niepewny rezultat. Proszę się udać do innego lekarza na konsultację.