Złe samopoczucie, apatia, rozdrażnienie i sińce

Złe samopoczucie, apatia, rozdrażnienie, samo pojawiające się sińce w miejsca, gdzie na pewno się nie uderzyłam (np. na piersi lub w pachwinie) Bóle głowy, zasłabnięcia i ostre zawroty głowy. Nieprawidłowy zapis EEG, zaburzenia równowagi od 4 lat, niedoczynność tarczycy

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią objawy sugerują występowanie problemów z krzepliwością krwi. Konieczna jest diagnostyka. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis wskazuje na liczne objawy, które zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Przede wszystkim proszę skontrolować hormony tarczycy skoro cierpi Pani na niedoczynność tarczycy. Ze względu na zasłabnięcia, zawroty głowy i nieprawidłowe EEG konieczna jest konsultacja i ocena neurologiczna. W związku z wylewami krwawymi proszę skonsultować się z lekarzem POZ oraz wykonać morfologię oraz pozostałe podstawowe badania laboratoryjne.