Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe samopoczucie po cholecystektomii laparoskopowej

31.08 miałam przeprowadzoną cholecystektomię laparoskopową. Po operacji czułam się fatalnie. Teraz cały czas ropieje mi z pępka, lekarz mówił, że to normalne, ale jak długo może to jeszcze trwać? W dodatku rozeszły mi się szwy i teraz będą mnie szyć na żywca, w dodatku po operacji zaczęły mnie boleć nerki, czy to normalne? Bo wizytę u chirurga mam dopiero 02.10.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Na czym polega ciągłość opieki medycznej po operacji?

Czekasz na operację? Czy zastanawiałeś się już, co się będzie działo po niej? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej o zasadach opieki medycznej po operacji.

Proszę pilnie zgłosić się do operatora! zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0

Oczywiście powikłania, o których Pani pisze nie są normalne. Normalnie powikłania po laparoskopowej cholecystektomii zdarzają sie bardzo rzadko. Powinna Pani mieć zrobione kontrolne USG jamy brzusznej i jak najszybciej pokazać się chirurgowi.

Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej oraz gastroenterologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy