Złe samopoczucie po zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Witam, jestem pół roku po zabiegu lipolizy iniekcyjnej w okolice ramion i brzucha. Godzinę po zabiegu zaczęłam się bardzo źle czuć, obfite poty omdlenia, gorączka. Mimo upływu czasu nadal czuję się nie najlepiej. Często robi mi się słabo, jestem bliska zemdleniu, brak sił. Wyniki szeregu badań nie wykazują zmian w narządach, krwi, hormonach poza utrzymującą się lekką leukocytozą 12-13tys Lekarz wykonujacy zabieg umywa ręce.Czy w tej sytuacji objawy wynikają już tylko z aspektów psychologicznych?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.