Złe samopoczucie podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Nie używam antykoncepcji od 24 dnia fatalnie się czuje tzn tak jak orxy okresie przez dni do okresu tak mam od początku roku wcześniej wspolzylam i było wszystko ok co należy zrobić na te napięcie przed miesiaczkowe.

Renata GrzechociĹska

Nie ma w pełni udokumentowanego skutecznego postępowania w przypadku PMS. Jeśli przyjmowanie tabletek nie złagodziło objawów. Proponuję udać się do ginekologa w celu poszukiwania dalszych sposób. Pomocne może być stosowanie środków przeciwbólowych np. Pyralginy (jeden z silniejszych leków dostępnych bez recepty) wraz z No-Spą, ciepłe okłady.