Złe wyniki eozynofili i MCHC we krwi

Witam, nieczęsto zdarza mi się prosić o pomoc w internecie, jednakże odebrałam wyniki badań morfologii, a na konsultację z lekarzem muszę czekać aż ponad miesiąc. Wyniki są w miare normalne, jednak mam trzy flagi L: MCHC oraz Eozynofile (tys/ul* i %*). Czytając możliwie nieprawdziwe opinie w internecie nieco się przestraszyłam. Bardzo proszę o jakąs poradę. Czy powinnam martwić się wynikami? Czym mogą byc spowodowane, lub co powodują? Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam!

Trudno podać jakąś sensowna odpowiedź, nie widząc wyniku morfologii! Oflagowanie ma zwrócić uwagę, że jakiś parametr jest poniżej (L- low) lub powyżej (H - high) normy. Nawet nie podała Pani, jaka flaga jest przy eozynofilach. Proszę spokojnie poczekać na wizytę u lekarza.