Zmęczenie i częsty ból rąk i barków

Ostatnio odczuwam częsty ból rąk i barków. Ponadto czuje się zmęczona, mam problemy z tyciem. Zrobiłam badanie krwi i moczu. Zmartwiły mnie przede wszytskim wyniki moczu oraz TSH (pół roku temu wartość TSH wynosiła 2,84 a teraz zaledwie 0,9) oraz obecność RF. Czym to może być spowodowane? Morfologia wszystkie wyniki w normie; Mocz: l. mętny, żółty, ślad ketonów, leukocyty 10-20, erytrocyty 1-3, bakterie d liczne; reszta w normie; RF <10 TSH 0,902 FT3 2,19 FT4 1,11 anty-TPO 0,72 (norma 0 - 5,61)

Z pani opisu nie zrozumiałem czy RF jest podwyższony czy nie. Może pani też sprawdzić ANA - okaże się czy u podłoża bólów jest proces autoimmunologiczny.
Postawibym tez na dobrą diagnostykę boreliozy (Westerm
n Blot IgG i IgM oraz limfocyty CD 57)