Zmęczenie i nadmierne oddawanie moczu

witam mam 26l okres spóznia mi się już 9dzień, mam nieregularny okres ale co najwyżej dwa dni mi się spózniał, zrobiłam test ale wyszedł neg, piersi okropnie mnie bolą jestem zmęczona i często siusiam.Staramy się z partnerem o dzidzie już 3lata i nic, proszę o poradę:(

Witam! Jeśli oddaje Pani mocz częściej niż zwykle opisane objawy mogą być związane z infekcją dróg moczowych. W tym wypadku konieczna jest wizyta u lekarza POZ, który wdroży odpowiednie leczenie. Krwawienie menstruacyjne może spóźniać się z bardzo różnych powodów. Do najważniejszych z nich należą wahania poziomu hormonów, stres, nagła utrata wagi czy infekcje.