Zmęczenie i obniżenie nastroju a badanie hormonów tarczycy
Witam, Mam 37 lat i bardzo proszę o interpretację moich wyników hormonów tarczycy: TSH 3,150 μIU; fT4 0,85 ng/dl, fT3 2,18 pg/ml. Usg tarczycy nie wykazało żadnych odchyleń od normy. Odczuwam zmęczenie i znacznie bardziej doskwierające mi obniżenie nastroju. Dziękuję.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Wyniki w normie. Być może przyczyną jest depresja. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.