Badania hormonów tarczycy u 27-latka

Dzień dobry, mam na imię Hubert mam 27 lat. Ostatnio zrobiłem badanie krwi i tarczycy i wyszło, że mam TSH: 3,66 μIU/ml , FT3: 3,86 pg/ml , FT4: 1,21 ng/dl. Zaniepokoiło mnie to i zrobiłem też badanie ATG: 15,0 U/ml , ATPO 28,0 U/ml. Czy mam objawy tarczycy ? proszę o interpretacje wyników.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania ńorm danego laboratorium to nie mozna sie wypowiedziec. A jakie ma Pan objawy? Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego.