Zmęczenie i senność przy nadpłytkowości

witam serdecznie mój wynik to 545 i lekarz stwierdziła nadplytkowosc przepisa 10 zastrzyków fraxiparine,10 zastrzyków milgamma, kaldyum.Mam problemy poniewaz bardzo sie mecze chodząc po schodach na 1 pietro ,bola mnie stawy w nadgarstkach ,ogólnie jestem zmeczona i senna .od 4 lat biore hormony systen50 .mam 55 lat prosze napisac czy te leki zastrzyki mogą uregulaowac nadplytkowosc jesli w dalszym ciagu biore plastry,czy dobrze by było odstawic plasrty,czy tez nie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do hematologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.