Zmęczenie, senność, ból brzucha i biegunka od dwóch tygodni

Witam od ponad 2 tygodnii odczuwam silne zmeczenie i sennosc ostre bole brzucha i biegunka co to moze byc za choroba???na początku myślałam ze jestem w ciązy ale to wykluczyłam po zrobieniu testu ciązowego

Witam! Jeżeli objawy nieżytu przewodu pokarmowego nie ustępują od dwóch tygodni wskazane jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz badanie kału w kierunku najczęstszych chorób zakaźnych przewodu pokarmowego (salmonella, shigella, clostridium, rotawirusy).