Zmęczenie, spadek wagi a wyniki morfologii krwi

Witam, proszę o pomoc jeśli chodzi o moje wyniki badań.Leuk: 10,10, PLT:121,0 Neutr:7,96, Limf:1,46, Eozyn: 0,01, Limf: 14,5, Neutr: 78,8, Eozyno: 0,1. Byłam u lekarzy hematologów, ale oni nie wiedzą co się dzieje z moim organizmem. Schudłam 29 kg w ciągu pół roku, bolą mnie kość i jestem ciągle zmęczona. Proszę o radę , bo już nie wiem co się dzieje. Ucisk lewe żebro. Ważę teraz 49 kg.

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie należy poszerzyć diagnostykęi wykonać badania obrazowe z TK jamy brzusznej na czele. Na podstawie wyników badania krwi trudno jest mi udzielić jednoznacznej i pomocnej odpowiedzi.