Zmiana charakteru krwawienia i negatywny test ciążowy

Prosze o poradę ! :( ostatni okres miałam 11 stycznia cykle mam 28-30 dni owulacja była 26-27 stycznia bo 25 stycznia wyszedł test pozytywny owulacyjny :) nigdy nie miałam plamien przed okresem w tym cyklu od 8 lutego do dzis 10 lutego miałam śluz z domieszka krwi mało było natomiast dzis leci jasna krew ale nie jest to taki okres jak mam zazwyczaj jest go mało i ciągną mnie jajniki :( zrobiłam test bo od ostatniego kochania dzis jest 14 dni i test jest negatywny !!!!

Renata GrzechociĹska

Plamienia śródcykliczne mogą bycw spowodowane zmianami hormonalnymi, zmianą trybu życia, infekcją lub plamieniem implantacyjnym. Jeśli miesiączka nie wystapi w planowanym terminie. Proponuję ponownie wykonać test ciążowy. Jeśli będzie negatywny a sytuacja będzie nawracała w kolejnych cyklach proszę udać się do ginekologa.