Zmiana dnia przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych a zmniejszenie skuteczności

Witam, muszę zmienić dzien przyjmowania tabletek. powinnam wziac pierwsza tabletke z nowego opakowania w srode, ale chce przyjac ja w poniedzialek, czyli 2 dni wczesniej. czy nie zaburzy mi to gospodarki hormonalnej ani nie zmiejszy skutecznosci leku?

Witam! Jeśli jest to kolejne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych takie postępowanie jest jak najbardziej dozwolone i nie zmniejszy skuteczności działania antykoncepcyjnego.