Zmiana godziny przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych po 7-dniowej przerwie a skuteczność ochrony

Zaczęłam stosować tabletki i pierwsze opakowanie brałam o godzinie 18:00 następne po 7 dniowej przerwie zaczęłam o godzinie 8:00 rano czy ma to wpływ na działanie antykoncepcyjne...???
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Takie przesunięcie nie ma wpływu na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych.