Wpływ godziny na przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam Panstwa. Pierwsze szesc opakowan tabletek antykoncepcyjnych brałam o godzinie 21:30-23:30 (raczej bliżej 23). Obecne 7 opakowanie po 7 dniowej przerwie zaczęłam o godzinie 21:30 i biorę teraz bardzo regularnie co do minuty. Czy to ma wpływ na działanie antykoncepcyjne? Z wyrazami szacunku.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tak niewielkie przesunięcie pory przyjmowania tabletek nie ma wpływu na ich działanie.