Zmiana godziny przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych Vibin Mini

Dzień Dobry, moje pytanie jest następujące a dotyczy zmiany godziny przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych Vibin Mini. Obecnie przyjmuję o godz. 14 a chciałabym zmienić na godzinę 9 rano. Jak powinnam to zrobić czy odrazu czy może codziennie godzinę wcześniej przyjmować i czy podczas tej zmiany mogę współżyć czy raczej unikać kontaktu cielesnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zmienić od kolejnego opakowania. Proszę pamiętać że niestety nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji.