Zmiana na migdałku i przerost

Od jakiegoś roku zauważyłam na prawym migdałku jaśniejszą,jajowatą łatę o równych brzegach. Po kilku miesiąch ukazała się i na lewym. Poszłam z tym do laryngologa,który mnie wyśmiał,twierdząc,że nic tam takiego nie widzi. Od kilku tygodni prawy migdałek jest większy od lewego. Mam uczucie przeszkody w przełyku. Nie mam powiększonych węzłów. Ale nie jest przyjemne to uczucie przeszkody w przełyku,bo i trochę w plecach kłuje. Mam 32 lata. Od 4 lat nie palę papierosów. Czy to może być rak ?

Ten laryngolog co Cię wyśmiał/ jeżeli jest to prawda/ winien występować w cyrku. To nie jest rak. W Twoim wieku nie ma raków tej okolicy gardła. Spokojnie.