Zmiana na zdjęciu USG u 31-latki
dziwne zdjecie usg Witam na moim zdjeciu usg po lewej stronie jest dziwne okragle cos, bardzo mnie to martwi, anie zauwazylam tego wczesniej, co to moze byc? Bardzo prosze o pomoc tutaj link do zdjecia: http://chomikuj.pl/anioleczka1/Galeria

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Do oceny badania USG potrzebny jest obraz z aparatu USG lub dokładniejsze zdjęcie, poza tym nie wiem jakiej części ciała dotyczy opisywana zmiana. Sugeruję kontakt z lekarzem wykonującym USG, który do badania powinien dołączyć również opis.