Zmiana skórna na języku

Uprzejmie proszę o poradę w następującej sprawie - co jakiś czas pojawia się na języku /w dolnej partii /ciemna, miękka kulka jako narośl wielkości grochu, która pęka samoistnie z wydzieleniem krwi. Pozostaje po tym mały płat skórny z lekkim owrzodzeniem, trochę boli. Wszystko zanika po kilku dniach. Z góry dziękuję za poradę, Ewa

Renata GrzechociĹska

Witam.
Kiedy następnym razem pojawi się zmiana proszę udać się do dentysty, który oceni zmianę.
Pozdrawiam