Zmiana skórna po udrapaniu przez dzikiego kota a tężec

2 dni temu pazurem w skórę ukłuł mnie dziki kot. W miejscu ukłucia powstała mała czerwona kropeczka. Jak to zwykle w moim przypadku zaczęłam to dotykać, przemyłam spirytusem. Na następny dzień kropeczka czerwona dalej jest ale zaczęło mnie to delikatnie boleć. Możliwe, że na skutek dotyku bo człowiek ciekawy dotyka. Przeszłam pełny cykl szczepień przeciw tężcowi. Mam jednak obawy. Moje pytanie jest takie: czy da się zrobić jakieś badania, które potwierdziłby lub zaprzeczyły, że zaraziłam się?

witam,
ostatnia dawka szczepienia powinna być w 19 rż więc jest Pani jeszcze chroniona i nie ma potrzeby podawania antytoksyny.
Możliwa miejscowa infekcja bakteryjna, aczkolwiek może się Pani skonsultować z lekarzem chorób zakaźnych odzwierzęcych