Zmiana skórna z tyłu głowy i brak mieszków włosówych w tym miejscu

Witam. Od roku mam z tyłu głowy trzy tak jakby blizny,zgrubienie delikatne wielkości paznokcia małego palca,nie ma tam włosów,robiłam biopsje i niby nic nie wykazało tylko że nie ma w tym miejscy meszków włosowych i że mi w tych miejscach nie odrosną włosy,ale dwa miesiące temu na palcu pojawił się malutki burchelek był 2-3 dni i tak jakby znikł ale pozostało delikatne zgrubienie i zauważyłam że nie ma tam włosków.Bardzo proszę o radę .

Lek. Tomasz Budlewski

Przy tego rodzajów zmian należy aby lekarz je najpierw obejrzał. Niestety sam opis niewiele tu pomaga. Proponuję udać się do dermatologa, aby ten po badaniu mógł zalecić odpowiednie badania. Nie koniecznie musi być to samo co na głowie.