Zmiana tabletek antykoncepcyjnych a brak miesiączki

Dobry wieczór. Przez 6 miesięcy przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne Vibin, jednak moje libido znacznie spadło, więc moja Pani ginekolog przepisała mi Zoely. Od dokładnie 25 dni biorę te tabletki (libido niestety wciąż niskie). Dzisiaj przyjęłam pierwszą żółtą tabletkę, ale okresu brak. Czy to może jest spowodowane zmianą tabletek? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Krwawienie powinno wystąpić dowolnego dnia podczas zażywania tabletek żółtych. Proszę zatem cierpliwie poczekać.