Zmiana w piersi i podejrzenie torbieli
Witam mam pytanie ostatnio bylam u ginekologa wykonal mi usg piersi w ktorym okazalo sie ze jest jakas zmiana,stwierdzil ze najprowdopodobniej jest to tylko torbiel jego zdaniem aczkolwiek nie ma pewnosci.nie boli mnie ale jest wyczuwalny badaniem palapacyjnym?co to moze byc?mam zdjecie usg.kamila

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Lekarz prowadzący podejrzewa zmianę łagodną. Zwykle w takiej sytuacji zalecana jest obserwacja. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną.