Zmiana w stawie biodrowym a przerzut czerniaka

W obrębie lewego talerza biodrowego patologiczna zmiana lita naciekająca talerz lewej kości biodrowej oraz okoliczne mięsnie-przybliżone wymiary zmiany przekrój 12x8 cm, wys. 11,5 cm, część kostna przekrój: 60x55 mm, wys.65 mm. Zmiana rozdyma kość wykazuje cechy tworzenia macierzy chrzęstnej, oraz cechy radiologiczne agresywnego rozrostu chrzęstno-mięśniowego. Przerzut czerniaka do tej pory zawsze 1 wymiar guza pasujący do części kostnej Ten opis jest z innego szpitala dlaczego 2wymiary

Na moja wiedzę opisana zmiana talerza kości biodrowej nie ma nic wspólnego z czerniakiem , konieczna konsultacja onkologiczna , zż