Zmiany na podeszwie stóp i nadmierna potliwość

WItam. Mam takowy problem mianowicie ok. 7 lat temu zauwazylem ze zaczynam miec drobne zmiany na skorze u spodu stop. Z roku rok robilo sie coraz gorzej az dotarlem do takiego momentu gdzie moje stopy poca sie strasznie, woń jest zaś tragiczna, a na bialych skarpetkach sa zielone plamy po 2 h noszenia skarpetek. najbardziej okolice pięt i z przodu stopy, zanim zaczna sie palce - po srodku...rano skora jest sucha i widac ciemne plamy, gdy jest mokra wszystko jest biale, sliskie, nieprzyjemne.help

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może to grzybica stóp.