Zmiany na skórze jako efekt szczepienia 13-miesięcznego dziecka

witam. mam 13 miesięczne dziecko. odstawione niedawno od piersi. dostawało juz butelkę z mlekiem, teraz oczywiście dostaje dodatkowe 2. od kilku dni ma zmiany na skórze, głównie z tyłu na nogach. zmiany wyglądają na atopowe. dotąd nie miala żadnej alergii. Tydzień temu miałą szczpeienie Neisvac na meningokoki. czy możliwe żeby był to efekt po szczepieniu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być efektem szczepienia. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.