Zmiany nastrojów a możliwość ciąży

Witam. Nie wiem czy jest to możliwe dlatego zadaję pytanie tu. Moja dziewczyna zawsze miała okres w każdym miesiącu (nieregularne bo wzięła w czerwcu Escapelle Forte) ale teraz się już chyba ustabilizowały. Nie współżyliśmy od 6 lipca. Jedynie sex oralny. Nie miałem nigdy nasienia na palcu gdy dochodziło do tego może jedynie znikome ilości preejakulatu. Okresy ma zawsze 5-cio dniowe. Ale coś ostatnio ma dziwne humorki i wgl. Brzuch ani podbrzusze jej nigdy nie bolało. Czy jest możliwa ciąża ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku współżycia nie ma ryzyka ciąży. W razie wątpliwości konieczne będzie wykonanie testu ciążowego.